Отстранлив Винил Decal Круг Enso Зен-Будизмот Calligraphy Јапонија Ѕид Налепници Дома Декор Ѕид Mural Дневна Соба Ѕид Хартија А-34

Отстранлив Винил Decal Круг Enso Зен-Будизмот Calligraphy Јапонија Ѕид Налепници Дома Декор Ѕид Mural Дневна Соба Ѕид Хартија

Залиха
DEN 272.64
Износот:


945854877810436 Вашиот Омилен Сака-Спорт Налепница Серија US $ 1.59 /парче US $ 1.59 /парче US $ 13.40 /set US $ 1.69 /парче US $ 3.99 /set US $ 2.59 /парче US $ 2.69 /парче US $ 6.64 /парче US $ 3.58 /парче US $ 2.59 /парче US $ 7.97 /парче US $ 7.97 /парче US $ 7.97 /парче US $ 9.30 /парче US $ 7.97 /парче US $ 11.97 /парче US $ 13.30 /парче US $ 7.97 /парче US $ 13.40 /set US $ 7.47 /парче
342738390221458
Модел Бр. : A-34
М : 42x42cm
L : 57 X57cm
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ве молиме Изберете 1 Боја s на вашиот decal
од боја шема, или можете да изберете само иста како и нашата слика се прикажани
Ако не побараат , ќе испрати стандардната боја - ЦРНА
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа
~~

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Црвена, Портокалова
Големина:
Medium, Large
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
AWOO
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
A-34
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
боја:
40 бои
Материјал:
Винил пвц
Големина:
Small, Medium , Large
Корисни:
Дома декорација
Употреба:
Мазна Ѕид
Дали Отстранлив:
Yes

Поврзани производи