OlingArt нови 2mm ААА 25g/1700pcs/многу транспарентен electroplating шарени чаша мушка монистра DIY Хривнија Ѓердан Изработка на Накит
Ново - 1 %

OlingArt нови 2mm ААА 25g/1700pcs/многу транспарентен electroplating шарени чаша мушка монистра DIY Хривнија Ѓердан Изработка

Залиха
DEN 73.44
DEN 73.00
Износот:


Материјал :
стакло семе мониста
Големина
Прибл : 2mm кол
Дупка големина : 0.2 мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Тоа само ќе потрае една минута, но е многу важно за нас.2 мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Превозот времето е проценка
2.Bayers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно
Нашите Принципи на водењето Бизнис
Искрено, Најдобро Клиенти Услуга и Добар Квалитет
Врвот и Квалитет
Добра и Конкурентна Цена
Сигурен Бизнис
Брз и Безбеден Превоз
100% Задоволство Гаранција
Вашето Задоволство, Нашите Извршување
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.0393 инчен
Боја
Транспарентен позлата пет боја
Количина
25g(Околу 1600-1700pcs)/торба
Дел Бр.4 mm или 1mm = 0. По боја е да не се врати како основа о~ Бидете сигурни дека вашиот омилен пакет може да пристигне брзо и безбедно, ве молиме изберете Кина Пост регистрирани парцели
.7 mm Дебелина : Години : 1mm
1 инч = 25.На пакувањето на производот тежина основа, бројот на вредност само како референца, ви благодариме! Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 0.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.На пакувањето на производот тежина основа, бројот на вредност само како референца, ви благодариме! Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 0.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуга.
Транспарентен позлата пет боја Информации : Ние пак монистра во вреќи,покрај се,се должи на технологија,во една торба тоа ќе имаат различна големина и облик монистра. По боја е да не се врати како основа о~ Бидете сигурни дека вашиот омилен пакет може да пристигне брзо и безбедно, ве молиме изберете Кина Пост регистрирани парцели
Oling Art нови 2mm ААА 25g/1700pcs/многу транспарентен electroplating шарени стаклени монистра монистра DIY Хривнија Ѓердан Изработка на Накит
ние сме една од најпознатите професионални Накит добавувачи кина
Имаме десетици thousads на предмети за вашиот избор
162 B02 25g
162 C02 25g
163 B02 25g
16402 25g
16502 25g
16602 25g
165 B02 25g
167 B02 25g
16802 25g
169 A02 25g
169 B02 25g
17002 25g
171 A02 25g
17202 25g
181 A02 25g
За Превозот
Шпедиција
Се Проценува Превозот Време
Превозот Цена
Кина Пост Воздух
15-25 работни дена
Бесплатен Превозот
EMS
5-9 работни дена
Depeds на вкупната тежина на вашата нарачка
DHL/Федекс/UPS-от
4-8 работни дена
Answer : ___________________________ Note : 1 . Ние гарантираме сите наши бебе слики се направени во вид, треба да се избегне хроматските аберации, бојата е многу блиску до физичка карта, но кога фотографирате од осветлувањето од причините, како и разни онлајн шопинг секој компјутер го следи нивото на осветленост ќе се доведе за да се разбере боја различна, може да биде малку боја.

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
2mm plating five
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
OLINGART
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Тежина:
25g
Број На Модел На:
TMWC0225
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Објектот:
beading Spacer стакло семе Мушка круг дупка
Објектот Diamete:
2mm 12/0 стакло семе мушка
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
ситни Зрнца
Единици:
целосната количина за 1600-1700 парчиња/торба по 25g/пакет
боја:
Транспарентен позлата пет боја
Објектот Дијаметар:
2MM
Надворешниот Дијаметар:
2MM

Поврзани производи