16pcs Мини метални копчиња злато сребро бронза пиштол боја Мини кука тока свиња половината тока diy шиење blyth торба diy додатоци
Ново - 15 %

16pcs Мини метални копчиња злато сребро бронза пиштол боја Мини кука тока свиња половината тока diy шиење blyth торба diy додатоци

Залиха
DEN 278.40
DEN 237.00
Износот:

Име : 16pcs Мини ментално токи Големина : 9mm*6mm*2mm Боја : 4colors за вашиот избор(Злато Silve Бронза Пиштол боја)
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Декларираните карактеристики

боја:
бронза, пиштол боја, Сребро, Злато, мешана боја
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
UbuyUsave
Материјал:
Метал
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Димензии:
9MM*6MM*2MM

Поврзани производи