До 2015 Патување со Јордан Викторија и SansMinds-Close-up магија Покер магија

До 2015 Патување со Јордан Викторија и SansMinds-Close-up магија Покер магија

Залиха
DEN 95.52
Износот:


До 2015 Патување со Јордан Викторија и Sans Minds
ДЕМО: http : //v.youku.com/v_show/id_XMTM2 MTEy MDIy NA==.html
Од умот на Јордан Викторија целиот пат од Франција,
Патување е директен и визуелен пристап на класичен две картичка монте.
Тоа е модерна инстант картичка swap ефект кој се вклопува во право во вашиот паричник.
Патување е навистина уникатна илузијата како неверојатна промена на бојата се случува додека картичка е здиплен во квартал големина.
Овој производ вклучува прецизна рака направена трик и ќе работат право надвор од кутијата за вашата оптимална забавно искуство.

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
боја:
Црвена
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups

Поврзани производи