До 2015 Мраз Ладно Ограничено Издание од Морган Strebler и SansMinds -Магија трикови

До 2015 Мраз Ладно Ограничено Издание од Морган Strebler и SansMinds -Магија трикови

Залиха
DEN 95.52
Износот:

Универзална Дланка Читање (Џез Техника 1)
5."
- Боб Cassidy
". Морган го објаснува неговиот Мраз Ладно Техники темелно и обезбедува основните 'рутински' за некого да се започне со. Не Пропуштајте Читање Техника
2.
demo : http : //v.

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
боја:
Црвена
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Магија Трикови:
Close-up Магија
Фаза Магија:
магијата упатство
монета магија:
магијата прстен
идеализам:
Levitation магија
магијата на книгата:
покер магија
Сметате магија:
Магијата предавање
јаже магија:
dove магија
магијата производи:
волшебник магија
магијата играчки:
магијата реквизити

Поврзани производи