10pcs Cheerleading пом Пластични мешана боја ,1000*3/4 широк streamers рачка
Ново - 5 %

10pcs Cheerleading пом Пластични мешана боја ,1000*3/4 широк streamers рачка

Залиха
DEN 4317.60
DEN 4102.00
Износот:


Големина : радиус : 4-инчен ,5-инчен,6-инчен
Се справи со : рачен Сите poms се целосно водоотпорен, барака-доказ и згаснат отпорни. сферични целосна отпор да се фрли. Цвет топка боја лента ширина на универзална универзална единствен стандард три-четвртини од еден инч (што е, со 1,9 cm широк) Конкуренција со 5-инчен радиус
Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас
Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.
За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не остави никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација.
Ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние нема да ве изневерам.
Најдобра услуга е нашиот живот-долго извршување; само се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.

Декларираните карактеристики

боја:
4 инчи, 5 инчен, 6 инчи
Материјал:
домашно милениче
Број На Модел На:
26cm
is_customized:
Yes

Поврзани производи