1PC/Многу Чоколадни Бонбони Колаче Машина Домаќинство Партија Материјали Серија Бонбони Форма за Печење Алатки DIY Кујна Stencils Cookie Алатки
Ново - 34 %

1PC/Многу Чоколадни Бонбони Колаче Машина Домаќинство Партија Материјали Серија Бонбони Форма за Печење Алатки DIY Кујна Stencils

Залиха
DEN 95.04
DEN 63.00
Износот:


1 PC/Многу Чоколадни Бонбони Колаче Машина Домаќинство Партија Материјали Серија Бонбони Форма за Печење Алатки DIY Кујна Stencils Cookie Мувла
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Cupcake Декоративни Калапи Машина Сет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : Прибл 6.8*4cm
Облик : Најновите Партија Материјали Серија Бонбони Облик Cookie Калапи Машина
Пакет : 1 PC/Многу во Opp Кутија
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Издржливи Торта Cookie Декоративни Алатки, Јајце Овошје Суши Ориз Чоколадо Моделирање Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Декларираните карактеристики

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Бонбони Колаче Машина
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
HOMEHOW
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Партијата На Подарок Бонбони Нерѓосувачки Челик Inox Колаче Машина
дизајн:
Партија Материјали Бонбони Облик Cookie Машина 208
Големина:
Approx 6.8x 4cm Stainless Steel Cutters For Cake Biscuit Chocolate
Пакет:
1PC/Многу не ' Рѓосувачки Челик Бонбони Cookie Секачи во Opp Вреќа
Предност:
Најновите Модата Висок Квалитет На 1 Година Гаранција Најнов Дизајн
Функција:
Чисти, Издржливи Лесно Demoulds Мулти Функционални Бисквит Калапи Машина
Примена:
Симпатична Дизајн Бисквит Cookie Декоративни Мувла Машина За Кујна
Поврзани производи:
Украсување-Калап За Печење Алатки Флорални Животинско Диносаурус Колаче Машина Мувла
Поврзани Производи 2:
Фондан Торта Sugarcraft Декорација Калапи Цевки Торба Nozzels
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Поврзани производи