KL203 Плус големина knickers жените лак мека модални лесна гаќи висока половината долна облека calcinha
Ново - 22 %

KL203 Плус големина knickers жените лак мека модални лесна гаќи висока половината долна облека calcinha

Залиха
DEN 226.56
DEN 177.00
Износот:

KL203 Плус големина knickers жените лак мека модални лесна гаќи висока половината долна облека calcinha
Добредојдовте на нашата продавница!
ние и ветуваме на клиенти на најдобар квалитет+најдобра цена+најдобра услуга
Внимание : Бидејќи Различни Компјутери Екранот Боите Различно, Бојата На Самиот Објект Може Да Се Разликува Малку Од Горенаведените Слики, Ви Благодариме За Разбирањето!
Драг пријател,Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ги вашите големина информации кога ќе го поставите цел, така што ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина. Ви благодариме.
Големина(cm) : Половината Хип Crotch длабоко
3 XL-4 XL 66-126cm 80-132cm 32cm
5 XL-6 XL 75-160cm 87-166cm 33.5 cm
Прирачник за грешка при мерење на 1-3 см! Забелешка : големината 3 XL и 4 XL hasve лак, големина 5 XL и 6 XL немам лак.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте во предвид 1cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Превозот :
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail во рок од 5 работни дена по приемот на плаќање. Тоа обично трае 20-30 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или обичај, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да ја изберете.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек.
Политика На Враќање :
Клиентите треба да се врати ставки во оригиналната состојба во рок од 3 дена ако некој објект е неисправен по приемот. Купувачот е одговорен за враќање превозот и ракувањето со трошоците. Нема враќање на средствата обезбедени по 7 дена од купувачот примените предмети.

Декларираните карактеристики

Големина:
XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Модални
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
виолетова бисер
Материјал:
Spandex,Модални
Број На Модел На:
KL203
Декорација:
Лак
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No
Карактеристики:
Дише
Одговара:
женски гаќи
Големина:
Плус Големина
Стил:
Удобно

Поврзани производи