зелена кожа хривнија кристал tassel шарм нараквици магнет тока Пријателство хривнија Бохемски нараквици&алки
Ново - 25 %

зелена кожа хривнија кристал tassel шарм нараквици магнет тока Пријателство хривнија Бохемски нараквици&алки

Залиха
DEN 331.20
DEN 249.00
Износот:


Добредојдовте на Сонце Накит Фабрика продавница
Фабрика Директни добредојдовте на големо и мало
Ние нудиме висок квалитет мода накит за вас! Вашето задоволство, нашите извршување!
100% вистински опис, што ќе се види ,она што ќе добиете. Ви благодариме !
answer : ___________________________ note :
1 : Откако ќе го потврдите плаќањето,тоа е бесплатен превозот! ние ќе испрати предмети во 2~7 ден од Кина Пост Воздух Mail . САД usualy потреби 15-25 работни дена. друга земја тоа обично се земаат 15 до 35 работни дена (зависи од локацијата) за да стигне до одредиштето во поголемиот дел од светот ,но некои причини, packge може да потрае подолго време за да се дојде до вашиот дом.
Цел≥150$, бесплатен превозот со ЕМС/DHL
2 : Ако цел голема количина, ве молиме контактирајте со нас . Тука сите наши предмети се нови убав и модерен со ниска цена, трговија на големо добредојде!
Ве молиме да користите "Прашајте го Продавачот Прашање" линк за да ни се обратите за било какви прашања. Ние нормално одговор на секоја порака во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања можете да контактирате со мене или ме напушти! Ви благодариме !

Декларираните карактеристики

Метална боја:
17CM, 18CM, 19CM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
19cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Магнет
Бренд Име:
wellmore
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Материјал:
кожа
is_customized:
Yes
Ширина:
3.2 cm

Поврзани производи