LUOTEEMI Мода CZ Кристал Пеперутка Со Мулти-Боја Имитира Waterdrop Бисер се Откажат Долго Tassel Синџир Ѓердан За Жени
Ново - 40 %

LUOTEEMI Мода CZ Кристал Пеперутка Со Мулти-Боја Имитира Waterdrop Бисер се Откажат Долго Tassel Синџир Ѓердан За Жени

Залиха
DEN 924.96
DEN 555.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
N-2016110129
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
100mm*24mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
22.5g

Поврзани производи