ТОПЛА продажба 3D Печатач водич железнички поставува T8 Доведе завртка должина 200mm + линеарна вратило 8*200mm + KP08 SK8 SC8UU+ нут домување +спојка
Ново - 10 %

ТОПЛА продажба 3D Печатач водич железнички поставува T8 Доведе завртка должина 200mm + линеарна вратило 8*200mm + KP08 SK8 SC8UU+

Залиха
DEN 1234.56
DEN 1111.00
Износот:


Пакетот Вклучува : 1pc T8-200-8 D Доведе Завртка ( Теренот 2 mm Доведе 8 mm ) 1pc T8 Доведе Завртка Бакар Орев 1pc Орев домување 1pc Флексибилни Цевки D19 L25 5*8 2 парчиња KP08 2 парчиња 8 × 200mm линеарна вратило 2 парчиња SC8 UU 4pcs SK8 L еад завртка : Тип 1 : презентација на завртка 1mm, доведе завртка 1mm Тип 2 : теренот на завртка 2mm, доведе завртка 2mm Тип 3 : теренот на завртка 2mm, доведе завртка 4mm Тип 4 : теренот на завртка 2mm, доведе завртка 8мм Тип 5 : теренот на завртка 2mm, доведе завртка 12mm Тип 6 : теренот на завртка 2mm, доведе завртка 14mm Plz ЗАБЕЛЕШКА кој Тип ќе треба или ние ќе ја испрати на ТИП 4 Спојка : ( 4*8/ 5*8/ 6*8/ 6.35*8/ 7*8/ 8*8/ 8*10 )
Plz ЗАБЕЛЕШКА која треба или ние ќе испратиме D19 L25 5*8 спојка
Plz ЗАБЕЛЕШКА : Слика само како референца.вистинските испорачани стоки

преовладуваат ! ( олово завртка во пик е на теренот 1mm , доведе 1mm )


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VENSTPOW

Поврзани производи