Карбид Совет Метал Машина Нерѓосувачки Челик ХСС Вежба Малку Дупка Видов Holesaw Големина:26mm

Карбид Совет Метал Машина Нерѓосувачки Челик ХСС Вежба Малку Дупка Видов Holesaw Големина:26mm

Залиха
DEN 221.28
Износот:

Се користи за лим сечење, особено нерѓосувачки челик. Намалување на брзо, прецизно дупки во не ' рѓосувачки. Во текот вежба прирабница и изграден за да се спречи навлегување надвор од лим. Забите дизајн за брзо сечење чисти и круг дупки. Нов и висок квалитет. Се користи за лим сечење, особено нерѓосувачки челик.
Намалување на брзо, прецизно дупки во не ' рѓосувачки.
Во текот вежба прирабница и изграден за да се спречи навлегување надвор од лим.
Забите дизајн за брзо сечење чисти и круг дупки.
Нов и висок квалитет.
Материјал : Алуминиум;Боја : Сребро сива
Дијаметар : 26mm
Пакетот Вклучува : 1 x Дупка Видов
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Декларираните карактеристики

Тип:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
SZ-КЛОС-I080417A2
Бренд Име:
XProject

Поврзани производи