За Samsung Галакси J5 Година Случај J510F Покрие Мека TPU Силикони Fundas За Samsung J5 Година Случај 3D Слика Coque J510 Телефон Случаи
Ново - 33 %

За Samsung Галакси J5 Година Случај J510F Покрие Мека TPU Силикони Fundas За Samsung J5 Година Случај 3D Слика Coque

Залиха
DEN 127.20
DEN 85.00
Износот:


3 D Олеснување Печатење Мека TPU Заштитник Случај За Samsung Галакси J5 2016 Година J510 J510 F СМ-J510 F Силикон Покритие за Samsung J5 (2016 година)
ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 10% попуст ако купуваат 5 Компјутери
1.100% Сосема Нов
2.Материјал : Мека TPU Силикони
3.Компатибилен Модел на Телефон : За Samsung Галакси J5 2016 година J510 F Случај
4.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок.
5.Совршено одговара на обликот.
6.Издржливи и перат.
7.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност .
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Мека TPU Силикони
дизајн:
Апстракт,Симпатична,Животни,Цвеќиња,Ткаеше,Егзотични,Геометриски
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Мало Пакет:
No
Големина:
For Samsung J5 2016 Case 5.2 inchs
Карактеристики:
3D Слика Мека TPU Силикони Ултра Тенок Цвет Симпатична Мачка
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Компатибилен:
Capa став coque capinha fundas carcasa
За луѓето:
Младите Насликани Нови Пристигнување Мода телефон кожата хауба
CP2:
Висок Квалитет видиме Заштитник Маска
Боја & Шаблон:
Различни шаблон тип
случај име:
Одвратното Мене Насликани модел Мобилен Телефон школка заштитна Маска случај
дизајн:
Нови Мулти видови Шарени кул телефон Тешко Пластични школка
Одговара:
Топ Продажба на Различни стилови телефон кеси
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси J5 2016 година J510F
Компатибилен Модел 2:
За Samsung J5 2016 Година

Поврзани производи