година Нови Уметност Мода Печати За HUAWEI P9 Лајт Случаи Паричникот прекривачот СТП Кожа Картичка Фото Рамка Покрие Торба Стојат Capa
Ново - 20 %

година Нови Уметност Мода Печати За HUAWEI P9 Лајт Случаи Паричникот прекривачот СТП Кожа Картичка Фото Рамка Покрие Торба

Залиха
DEN 335.52
DEN 268.00
Износот:


Answer : ___________________________ NOTE : ( ве молиме прочитајте го пред да го одржи редот!! благодарение)
Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
Ако по 60 дена(Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нема Спор : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
2016 година Нови Уметност Мода Печати За HUAWEI P9 Лајт Случаи Паричникот прекривачот СТП Кожа Картичка Фото Рамка Покрие Торба Стојат Capa

Декларираните карактеристики

Материјал:
За huawei p9 лајт
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
for hawei huawey huwei huawai huwawei hauwei huaewi huawe phone case
Бренд Име:
mksup
Карактеристики:
За Huawei HUAWEI P9 Лајт huwawei hauwei huaewi huawe телефон случај
дизајн:
Сјајни
Големина:
For Huawei case funda bag 2016 New Art Print Fashion cute dendy
Водоотпорен:
За Huawei телефон etui случај За HUAWEI P9 Лајт Случаи мобилни bollmann) телефон
Пакет:
За Huawei покрие carcaso покрие Паричникот прекривачот СТП Кожа
Големина:
For HUAWEI P9 Lite case shell phone Card Slot Photo Frame ajax
осветлување:
За HUAWEI P9 Лајт торба ајакс торба Покрие Торба Стојат Capa силикони
Број На Модел На:
за hawei huawey huwei huawai huwawei hauwei huaewi huawe телефон случај
Големина:
for hawei huawey huwei huawai huwawei hauwei huaewi huawe phone case

Поврзани производи