1803 Вистинска Кожа Падне 2018 Нови Девојки Чизми Секојдневен Чевли На Есен Чизми Деца Рамен Мека Дното Зимски Чевли
Ново - 20 %

1803 Вистинска Кожа Падне 2018 Нови Девојки Чизми Секојдневен Чевли На Есен Чизми Деца Рамен Мека Дното Зимски Чевли

Залиха
DEN 2150.40
DEN 1720.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Девојки
Обвивка Материјал:
Кадифен
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Подигнете Тип:
Работа & Безбедност
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Станот со
Моден Елемент:
Шиење
Сезоната:
Зима
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Возраст Опсег:
>14Y,7-9Y,13-14Y,10-12Y
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
единствена материјал:
Гума
Cortical карактеристики:
кожа
Стил:
Слободно време
Облечен начин:
Страна Патент
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Патент Кожа

Поврзани производи