2017 Нов филм ШТО Pennywise Кловн Стивен Кинг 1990 Година 2017 Хорор Филм Т-Маица Cosplay Tee
Ново - 6 %

2017 Нов филм ШТО Pennywise Кловн Стивен Кинг 1990 Година 2017 Хорор Филм Т-Маица Cosplay Tee

Залиха
DEN 806.40
DEN 758.00
Износот:


XS биста 86cm; рамо 38cm; долго 65cm; костум за висина 135-150cm;
S биста 90cm; рамо 40cm; долго 68cm; костум за висина 150-160cm;
М биста 94cm; рамо 41cm; долго 70cm; костум за на висина од 160-165cm;
L биста 98cm; рамо 43m; долго 72cm; костум за висина 165-170cm;
XL биста 102cm; рамо 45см; долго 74cm; костум за висина 170-175cm;
XXL биста 106cm; рамо 47cm; долго 76cm; костум за висина 180-185cm;

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Извор:
ТОА Pennywise
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Врвот
Бренд Име:
Liva девојка
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
1254
Знаци:
Кловн

Поврзани производи