Ѕид Панел Далечински Управувач Предавателот 1 Копче 2 Копче 3 Копчето Леплива Далечински Шампањ Боја Далечински 315 Соба Сала Коридор TX
Ново - 8 %

Ѕид Панел Далечински Управувач Предавателот 1 Копче 2 Копче 3 Копчето Леплива Далечински Шампањ Боја Далечински 315 Соба Сала

Залиха
DEN 240.00
DEN 221.00
Износот:


Тука е само Далечен предавателот без приемникот , тоа е фитинзи предавателот работи само со учење код приемник, кои имаат за учење на копчето за да се научат на предавателот , тоа може да работи со повеќето од нашите корисници, ако ви треба да работат со вашата сопствена приемник, мора да бидете сигурни дека 100% дека вашиот приемник е 315mhz или 433mhz Фреквенција,дали на вашиот приемник имаат учење на копчето за да се научат на предавателот код ? и дали вашиот приемник може да биде компатибилен со 1527 ic чип предавател .
Тука е 1 buc цена , 1 / 2 /3 Копчето е иста цена ,
ве молиме да ни остават масажа за што треба да биде
1 Копче или 2 Копче или 3 Копчето ?
86 Ѕид Предавателот 1/2/3 Копчето Факултативна
Тоа е panel 86 ѕид предавател кој може да се залепи на било каде. Тоа е учење код предавателот EV1527 IC Чип. Тоа може да се научи во поголемиот дел од учење код приемник, може да работат со било каков вид на учење код приемник во нашата продавница. Така што неволја донесе од страна на рутирање е да се избегнуваат успешно.
Работен Напон : DC12 V 23 A Батеријата
Работна Фреквенција : 315 MHZ во парк (433 може да се прилагоди во големи во рефус)
IC Чип : EV1527
На далечина : 10-100
Голема Копчето ѕид Предавателот е вашиот најдобар избор за дома или на Јавни Места далечински контролен систем.
Боја : Шампањ

Декларираните карактеристики

боја:
3 Копчето 315MHZ, 2 Копчето 315MHZ, 1 Копчето 315MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
86-01-02-03C
Карактеристики:
шампањ Далечински Управувач Предавателот
Гаранција:
1
Бренд Име:
YurKuong
Далечински Растојание:
10-100m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола

Поврзани производи