За Zte A510 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на 510 A510T Ba510 pelicula де vidro
Ново - 25 %

За Zte A510 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на 510 A510T Ba510 pelicula де vidro

Залиха
DEN 188.16
DEN 141.00
Износот:


За Zte BA510 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на A510 Ba510 C pelicula де vidro Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 15-50 дена да се пренесува. Ако Вкупниот 75days минатото се уште не го добие тоа, ќе те направи целосна наплата. Ако сакате Со следење, ве молиме изберете превозот начин "Кина Пост регистрирани Воздух Mail" Или " руски Воздух ", но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот. Различните пакети на стакло дизајн ќе имаат некои различни , Но тоа не влијае на функцијата. Ако сакате да се потврди,plz контактирајте со нас
Опис На Производот-
1.Површината е анти-масло за обработка ( Oleophobic слој ), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти;
2. Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло;
3. Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече;
4. Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир;
5. Експлозија-доказ , да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло;
6.Ултра-тенок стакло( T≈0.3 mm ) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
Производ Карактеристики
Пакување-
Pl Z љубезно, истакна Нема Мало Пакување : 1 OPP вреќа + 1 ткаенина за чистење+1 влажна брише +1 екран заштитник. (Но, не грижете се ,ние ќе ги пакувам добро , ако unluckly стаклото се скрши ,pls се земе слики на нас ,ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите )
Инсталација Чекори
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
РУСКИ купувачот plz оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно.Ви благодариме!
Превозот
1.Ние брод на wordwild,користејќи ги подолу начинот на достава на Поштенските услуги : Кина пост воздух mial,ЕМА,e Packet China ; Бизнис Експрес испорака : UPS-от,DHL, Посебни линија е предвидено од страна на платформа : CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП,руски Воздух Plz забележите дека Кина пост обичните(Бесплатен превозот начин) е без следење на број.Ако ви е потребна за следење на број,Plz изберете кина пост воздух mial или руски воздух ! 2.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.Таму може да бидат царинските давачки поради некои Царинска политика.Откако тоа се случи,plz царините себе.
Политика За Испорака -
Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да го потпише Пакет ; Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето,pllz не двоумете се да con tace нас, прво пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи. Ако нема проблем,plz ни остави 5 започнете postive повратни информации Продавница : погодност 365days

Декларираните карактеристики

боја:
A510
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
IMIDO
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
ZTE
Погоден модел:
За ZTE Сечилото A510
Употреба:
Заштита Стакло Екран Маска
Состојба:
ново на пазарот
Дебелина:
0.26 mm
Тврдост:
9H
транспарентност:
Во 99%
Лак Работ:
2.5 Степен
Материјал:
Увоз Јапонски стакло
Функција:
Супер јасно

Поврзани производи