DIY аркадна џојстик се справи со поставување колекции 5 pin 24mm / 30мм притисни копчиња резервни делови USB кабелот за PC џојстик копче USB енкодер плоча

DIY аркадна џојстик се справи со поставување колекции 5 pin 24mm / 30мм притисни копчиња резервни делови USB кабелот за PC џојстик

Залиха
DEN 806.40
Износот:

100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн.Вие само треба да оставите белешка за нас кога ќе се направи исплата.com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент !
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро.Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго . Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор ! Совети : Купувачот може да го прилагодите на бои за објектот.Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали.Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Откако ние брод на стоки надвор. Повратни информации : 1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Негативни повратни информации не реши ништо.Но, пораката треба да испрати пред ние брод на стоки надвор. Ние ќе брод исто како на првата слика (Главна слика) покажува за вас.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена . Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време.
Плаќање
Превозот DHL, EMS, Fedex, ТНТ, UPS-от,хонг конг ВОЗДУХ ПОСТ
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот .И ние ќе управуваат со цел за тебе.Ние не можете да ги промените боите и, исто така, не може да го откаже купувањето, ако ние не ја добиете вашата Прилагодите Бараат. За Забава машини. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели.

Декларираните карактеристики

боја:
ЖОЛТА, ЗЕЛЕНА, СИНА
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
Аркадни делови Снопови комплет 73
Бренд Име:
TIMEHARVEST
Тип:
аркадни дел колекции
Тип:
Аркадни делови Снопови за полнење
Топ количина:
100%
Вклучуваат 1:
1 играч USB адаптер за PCB
Вклучува 2:
1 x 8 Начин Џојстик со топката на врвот
Вклучува 3:
8 x 30мм Заклучување копчиња Круг
Вклучува 4:
2 x 24mm Заклучување копчиња Круг
Вклучува 5:
жица со терминалот за 1 играч USB Енкодер PCB

Поврзани производи