5 Бои Со Приказ на Прозорецот за Случај За ZTE Axon 7 A2017 A2017G 5.5 Луксузни Транспарентен прекривачот За Axon7 Телефон Случај
Ново - 5 %

5 Бои Со Приказ на Прозорецот за Случај За ZTE Axon 7 A2017 A2017G 5.5 Луксузни Транспарентен прекривачот За Axon7 Телефон Случај

Залиха
DEN 143.04
DEN 136.00
Износот:


Производ Карактеристики>>>
Производи за да се постигне целосен екран на допир, одговори на телефон, види видео не може да флип постигне повеќе практичната отколку мал прозорец holster и поудобно
1. Квалитетот на еколошки СТП кожа, мазна текстура, нежен, се лизга отпорни, удобно, пронаоѓа и практични.
2. Голем прозорец дизајн, телефонот може да се пристапи без отворање на капакот, прикажување на динамичен, одличен визуелен ефект.
3. Кој е за да се отвори, не влијае на било кое копче операција, на директна употреба на основните функции.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Потпирач,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Големина:
5.5 inch
Компатибилен Бренд:
ZTE
Бренд Име:
AXD
дизајн:
Егзотични,Бизнис,Транспарентна
Тип:
Флип Случај
Број На Модел На:
За SZTE Axon 7 A2017 A2017G
Тип:
Случај

Поврзани производи