KINGKONG 10 Пар 65MM ABS Пропелер Сечилото Г.С. CCW за 6 X 15 Coreless Моторни Трки Multicopter

KINGKONG 10 Пар 65MM ABS Пропелер Сечилото Г.С. CCW за 6 X 15 Coreless Моторни Трки Multicopter

Залиха
DEN 131.04
Износот:

Карактеристики
KINGKONG 10 Пар 65 MM ABS Пропелер Сечилото Г.С. CCW за 6 X 15 Coreless Моторни Трки Multicopter Детали за Производот
Бренд име : Kingkong
Точка име : 65 MM 6525 ABS Пропелер Сечилото
Долго/Инчен : 65mm
На теренот/Инчен : 25mm
Боја : црвена,бела
Meterial : ABS
Тежина : 0.4/pc
Centen дупка со дијаметар : 0.05 mm
Погоден за 6 X 15 Coreless мотор
Објектот Пакување
10 X Г.С. 65 MM Пропелер
10 X CCW 65 MM Пропелер

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Број На Модел На:
kk065
Материјал:
Најлон
РК Делови и Accs:
Пропелери

Поврзани производи