IYouNice Бесплатен Превозот Не ' Рѓосувачки Челик Прирачник Тестенини Производител На Тестенини Машина За Правење , Зеленчук Тестенини Создателот Машина Алатка

IYouNice Бесплатен Превозот Не ' Рѓосувачки Челик Прирачник Тестенини Производител На Тестенини Машина За Правење , Зеленчук

Залиха
DEN 1871.52
Износот:

IYou Nice Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Прирачник Тестенини Производител на Тестенини Машина за Правење , Зеленчук Тестенини Создателот машинската Премиум квалитет тестенини возен машина Ролни и парчиња тесто во фиде, dumpling wrappers, итн. Прилагодливи дебелина поставка : парчиња тесто во различни дебелини од 0.5 mm до 3мм Хром-обложено челична конструкција Гумени мат дното штити површината на масата и го прави помалку лизгава

Декларираните карактеристики

Спецификација:
Two Blades
Тип:
Тестенини Алатки
Тестенини Алатки Тип:
Тестенини Машини За & Приклучоци
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
IYOUNICE
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
78857102
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Точка име :
тестенини производител
Тежина:
2.1kg
Големина:
21cm x 20cm x 14cm
Пакување:
Кутија
Место на Потекло:
Кина
Употреба:
тестенини машина
Функција:
тестенини создателот машина
Тестенини Алатки:
тестенини производител
Тестенини Машина Производител:
тестенини производител
испорака:
бесплатен превозот пад на превозот

Поврзани производи