ПЕНИСОТ PLUG Мали Желе Задник Анален првата употреба plug прстен дворот Возрасни геј секс Играчка човек пријатно чувство ПРИНЦЕЗАТА СТАПЧЕ

ПЕНИСОТ PLUG Мали Желе Задник Анален првата употреба plug прстен дворот Возрасни геј секс Играчка човек пријатно чувство ПРИНЦЕЗАТА

Залиха
DEN 86.88
Износот:

унисекс ноќен живот Желе силеџиство Задник Plug првата употреба за Анален дворот Возрасни секс Играчка за мажи и жени
Карактеристики за Анален Задник Приклучок
• 100% сосема нов и висок квалитет
• Стимулирање на желе задник приклучок е мазна, но, сепак, сетилно текстура играчки се дизајнирани за чисто задоволство анален
• Заоблени совет за лесен влез
•Противалергиски, 100% Phthalate-бесплатно, Nonporous
•Фирма сепак флексибилен
• Одлично за мажите и жените
квалитет : 1pcs
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.
Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Мерењата дозволено грешка е 1-3 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник.
За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас. Пакет драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
на сликата подолу е да се покаже нормално пакет Контактирајте со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!
$4.89 /парче $4.24 /парче $4.99 /парче $4.69 /парче $13.59 /парче $3.69 /парче $10.99 /парче $3.10 /парче $2.89 /парче $3.84 /парче $3.99 /парче $4.89 /парче $3.32 /парче $10.55 /парче $2.99 /парче $2.89 /парче $1.49 /парче $1.78 /парче $9.70 /парче $4.10 /парче $10.99 /парче $1.72 /парче $9.99 /парче $11.96 /парче $2.58 /парче $1.99 /парче $1.99 /парче $2.99 /парче $1.42 /парче $14.59 /парче $1.75 /парче $3.69 /парче $8.19 /парче $6.20 /парче $2.43 /парче $4.29 /парче $1.99 /парче $5.87 /парче $2.32 /парче $11.49 /парче $2.18 /парче $2.22 /парче $4.58 /парче $10.50 /парче $1.68 /парче $7.49 /парче

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
Tiny
Материјал:
Латекс
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
прво го користите приклучокот
Повод:
Ноќен Живот Задник
Материјал:
Желе
Прилика:
Стимулирање на желе задник приклучок е мазна,
Повод Б:
сетилно текстура играчки се дизајнирани за чисто задоволство анален
Повод C:
Противалергиски, 100% Phthalate-бесплатно, Nonporous

Поврзани производи