Да се шие на Rhinestones Сина Циркон Опал Злато ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот
Ново - 5 %

Да се шие на Rhinestones Сина Циркон Опал Злато ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот

Залиха
DEN 326.40
DEN 310.00
Износот:

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Боја : Сина Циркон Опал Ноктот Боја : Злато Големина&Пакување : 4mm(SS16) 300pcs/многу 5mm(SS22) 200pcs/многу 6mm(SS28) 120pcs/многу 7mm(SS32) 60pcs/многу 8мм(SS38) 30pcs/многу за Употреба : венчаница, целосна фустан, облека, чевли и капи, торби, Цел на Обработка : Кога купувачи ставање нарачки, доколку постојат прашања и барања, ве молиме контактирајте со нас или цел порака, по цел е издадена, обично се издава во 1-3 работни дена, некои производи е потребна дозвола за привремен обработка. Ние ќе контактира со купувачот, може да го продолжи 2-3 дена испрати. Превозот : Повеќето од Објектот превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, дел на цел износ од помалку од $ 5 цена, ние ќе го избере од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Повеќето земји ќе биде завршен во 15-30 дена за испорака, но овој пат само на буџетот, вистинските време на испорака утврдени од страна на локалните поштенска услуга, тоа може да биде поради други фактори и продолжен испорака, купувачот може да се јавите во вашата локална поштенска услуга, и разбирањето на динамиката на испорака на стоката. Кога цел износ е поголем од $ 100, за некои земји, ние ќе го избере DHL / UPS / SF брза испорака, како што е Јапонија, Јужна Кореја, сад и така натаму. Купувачите се исто така може да избере комерцијални курир ние во собата, плаќање одговара на превозот цена, брза испорака време е обично 5-7 дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифатливи преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. СИТЕ пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Декларираните карактеристики

боја:
Сина zirconOpal Злато
Големина:
4mm 300pcs, 5mm 200pcs, 6mm 120pcs, 7mm 60pcs, 8mm 30pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
TENGJIAN
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
SS16 SS22 SS28 SS32 SS38
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
ноктот:
злато боја
Rhinestones:
Сина Опал Циркони
Големина:
4/5/6/7/8mm

Поврзани производи