НОВИ 2017 зима бренд надолу јакна Мажите Повеќе џебови се згусне Бела Патка Надолу Јакни Надолу Parkas машки капути облека
Ново - 50 %

НОВИ 2017 зима бренд надолу јакна Мажите Повеќе џебови се згусне Бела Патка Надолу Јакни Надолу Parkas машки капути облека

Залиха
DEN 5664.00
DEN 2832.00
Износот:


Почитувани, ова парче облека е Азија големина, ќе биде помал од големината на Европа, според вашата висина и тежина во споредба со тежината на соодветната големина на табела за да избере соодветна големина, ви благодариме
Дорогой, могу я спросить твое соотношение высоты и веса, это платье азиатского размера, будет меньше, чем размер европейского, я хотел бы видеть ваш рост и вес, чтобы увидеть, если вы выберете подходящий размер, спасибо
Новиот бренд сноуборд ски костум,
, со врвен квалитет,antifog...

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Функција:
Водоотпорен,Анти-Pilling,Windproof
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
785
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
NIANJEEP

Поврзани производи