Голема Модна 200pcs/многу Метал претходно биле вклучени Grommets 3мм за Кожа Занает DIY Scrapbooking Чевли Мода Практични Додатоци
Ново - 15 %

Голема Модна 200pcs/многу Метал претходно биле вклучени Grommets 3мм за Кожа Занает DIY Scrapbooking Чевли Мода Практични Додатоци

Залиха
DEN 84.96
DEN 72.00
Износот:

Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Спецификација :
Материјал : Метал
Облик : Тркалезна
Szie : 3мм
Боја : Црна/Сребрена/Бронза/Злато
Пакетот Вклучува :
200 x претходно биле вклучени(заптивка не се вклучени)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ToneStyle-U
Материјал:
Метал
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Големина:
As Picture Shows
Број На Модел На:
WY0640-01
Функција:
убава и издржлив
Материјал:
Метал
Тип На Производ:
Претходно биле вклучени

Поврзани производи