8 парчиња Капчиња кука ПВЦ иглички Шарени бонбони Свиткување Лажица Пластични комплет игли за Плетење [1.0 MM-2.75 MM] DIY Занаети Ткаење алатки

8 парчиња Капчиња кука ПВЦ иглички Шарени бонбони Свиткување Лажица Пластични комплет игли за Плетење [1.0 MM-2.75 MM] DIY Занаети

Залиха
DEN 408.00
Износот:

Ако сакате да се купи 2,5 MM - 6.0 MM Капчиња кука, ве молиме отворете ја сликата подолу :
8 парчиња Капчиња кука ПВЦ иглички Шарени бонбони Свиткување Лажица Пластични комплет игли за Плетење [1.0 MM-2.75 MM] DIY Занаети Ткаење алатки AU443 големина : 1.0 mm 1.25 1.5 mm mm 1.75 mm 2.0 mm 2.25 2.5 mm mm 2.75 mm(8 парчиња) Материјал : Шарени Пластична Рачка & Алуминиум Куки Издржливи, светлина, мазна рачка, одлична за плетење Совршен radian дизајн,удобно се чувствуваат. 8 различни големини може да одговара на вашите потреби на сплетам Количина : 8 компјутери( 8 различни големина) Подолу е ова Капчиња кука детали фотографија :
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
CROPADELACN
Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
Пластични постапува & Метални Куки
Употреба:
Облека/Додатоци

Поврзани производи