Бесплатен превозот Мешавина боја да се Шие на Rhinestones 4mm 5mm 6mm 7mm 8мм Злато/сребрена канџи Поставување на кристали и камења за DIY Додатоци
Ново - 5 %

Бесплатен превозот Мешавина боја да се Шие на Rhinestones 4mm 5mm 6mm 7mm 8мм Злато/сребрена канџи Поставување на кристали и

Залиха
DEN 230.40
DEN 219.00
Износот:

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Кристал материјал : Стакло Ноктот материјал : Бакар Боја : Меша Бојата на Ноктот Боја : Злато /Сребрена Големина&Пакување : 4mm(SS16) 300pcs/многу 5mm(SS22) 200pcs/многу 6mm(SS28) 100pcs/многу 7mm(SS32) 100pcs/многу 8мм(SS38) 72pcs/многу Микс големина 4mm - 100pcs ,5mm - 40pcs ,6mm - 30pcs ,7mm -20pcs ,8мм - 10pcs ,=200pcs/многу Случајно мешана боја, големина, не ја прифати избрани боја. Употреба : венчаница, целосна фустан, облека, чевли и капи, торби, Превозот Наредби обработени обично во рок од 3 работни дена од приемот на плати документот.( Празник продолжува) ве Молиме внимателно прочитајте подолу. 1. Пратката предаден, да повеќето земји во светот (ако не можете да изберете превозот начин, кој на превозот на пат не е брод вашата земја). 2. За НАС купувачите, пратката ќе биде испорачуван e Packet , времето за испорака е 12-26 дена . 3. За руските купувачи, пратката ќе биде предаден од страна на руската Воздухот , времето за испорака е 15-39 дена . 4. Чиле, Франција, Шпанија, Холандија превезува само со Ali Express Стандард Превозот, времето за испорака е 20-39 дена . 5. За купувачи од други земји, пакетот ќе биде предаден преку кина пост Воздух Mail ,кој обично трае 15-39 дена . Бразил се земе 60-90 дена. 6. Наредби за помалку од $ 2, некои земји, ние ќе го избере Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Обично трае ≥60 дена за испорака. 7.Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express ( DHL, UPS-от, FEDEX, 3-7 дена ), EMS 5-10 дена.и да ги плати трошоците за превозот.Ако вашата цел износ е поголем од $ 100, ќе биде бесплатен превозот преку експрес испорака. Повратни информации - Ако сакате да го вратите вашиот производ на поправка / замена / наплата, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager или цел порака. - Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не ја напушти негативни / неутрален повратни информации брзо. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви ги даде задоволително решение, наша работа е да се осигура дека секој клиент 100% задоволство, и за да ги реши сите проблеми, и секогаш остави позитивни повратни информации за сите корисници. Следниве се исти како оние, - Ако не сте задоволни со производи што ги примате, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се освојат.

Декларираните карактеристики

Големина:
4mm 300pcs, 5mm 200pcs, 6mm 100pcs, 7mm 100pcs, 8mm 72pcs, Mix size 200pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
TENGJIAN
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
SS16 SS22 SS28 SS32 SS38
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Rhinestones:
микс боја
Големина:
4/5/6/7/8mm

Поврзани производи