20pcs Антички Сребрен Позлатен Dragonfly Шарм Приврзоци Монистра за Хривнија Накит Одлуки Наоди DIY рачно изработени Занаетчиски
Ново - 6 %

20pcs Антички Сребрен Позлатен Dragonfly Шарм Приврзоци Монистра за Хривнија Накит Одлуки Наоди DIY рачно изработени Занаетчиски

Залиха
DEN 155.04
DEN 146.00
Износот:


20pcs Антички Сребрен Позлатен Dragonfly Шарм Приврзоци Монистра за Хривнија Накит Одлуки Наоди DIY рачно изработени Занаетчиски
Количина : 20 Парчиња
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Големина : прибл 20x16mm
Дупка Големина : околу 1.5 мм
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Шарм
Бренд Име:
SunMoon
Материјал:
Метал
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Големина:
approx 20x16mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 1.5 мм
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Поврзани производи