СУМ-1021A JR/Futaba Машки/ Женски Конектори за РК Модел, Серво Конектор, Модел Приемник Батеријата ESC Врска

СУМ-1021A JR/Futaba Машки/ Женски Конектори за РК Модел, Серво Конектор, Модел Приемник Батеријата ESC Врска

Залиха
DEN 249.60
Износот:

10 поставува Машки и Женски JR/Futaba Конектор за РК Модел,Модел Приемник Батеријата ESC Конекција Опис Име на Производ : Futaba конектори Пластичен материјал : женската глава школка ABS Производ предности : полу позлатени pin, најлон гума јадро на женската глава школка ABS, машки и женски за во школка соработуваат тесно, pin, во координација на фирмата, контактирајте со тесно, проводници за добри перформанси

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
СУМ-1021A

Поврзани производи