2017 Долго Кожа Женски Високо-одделение Овча Ракавици Различни Бои Директно Стил Тенка Сомот Поставата Топло Бесплатен Превозот

2017 Долго Кожа Женски Високо-одделение Овча Ракавици Различни Бои Директно Стил Тенка Сомот Поставата Топло Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 1084.80
Износот:


Фотографиите се сликани со камерата во вид на, е вистински ракавица фотографии.
Темно кафе :
Темно сино :
Светло кафеава :
сивото :
виолетова :
Каки :
Розова :
Црни :
Виолетова :
Портокалова :
Армијата зелената боја :
Беж :
Црвено Кафеав :
вино црвено :
Темната војска зелена :
Сино :
цијан сина :
браун :

Декларираните карактеристики

Ракавици Големина:
6 1/2, 7, 7 1/2, 8, 8 1/2
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Материјал:
Кашмир,Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YP5508
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Лактите
Бренд Име:
Bickmods
Одделот За Името:
Возрасни
боја:
Црвено вино Темно кафе purple Темно кафена и Портокалова
Големина:
6.5 7 7.5 8 8.5
Должина:
46 - 47.5 cm
Материјал:
овча кожа

Поврзани производи