Луксузна Дрво Cufflinks Висок Квалитет Бренд за Накит Плоштадот ружино дрво Ткаенината линкови За Mens Најдобар Подарок за Формална Бизнис свадба cufflink
Ново - 12 %

Луксузна Дрво Cufflinks Висок Квалитет Бренд за Накит Плоштадот ружино дрво Ткаенината линкови За Mens Најдобар Подарок за Формална

Залиха
DEN 767.52
DEN 675.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LEPTON
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
LEPC0023
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Дрво
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Cufflinks Функција:
Дрвени Cufflinks
Име на производ:
дрво cufflinks
Главната боја:
Природни ружино дрво
Состојба:
Најновите 2016 година
NewestOccasion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Деловно
позлата:
Имитација platinum
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
квалитет:
Врвен квалитет
is_customized:
ODM/
Известување 1:
Различни cufflinks ќе биде малку боја

Поврзани производи