Момчињата Топло Плетење Ракавици Бебе Зима Деца Двоен Слој се Згусне Ракавици Деца Mitten Шарени 6month -3years

Момчињата Топло Плетење Ракавици Бебе Зима Деца Двоен Слој се Згусне Ракавици Деца Mitten Шарени 6month -3years

Залиха
DEN 241.92
Износот:

2016 година Нови Момчиња Топло Плетење Ракавици Бебе Зима Деца Двоен Слој се Згусне Ракавици Деца Mitten Шарени 6month -3years Состав : Акрилик Одговараат за големината:6m-3 години Боја : 6colors За Зимски Забелешка : 1.Големината е референца only.By мерење на различни начини,ако има 1-3 см грешка сите припаѓаат на разумен избор . 2.Поради лични екранот светла,споредување разлика ,снимањето на локација во различни светлина ,слики и материјал објект може да има мала боја разлика . 3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производите. Добредојде

Декларираните карактеристики

Бебе Возраст:
4-6 месеци
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
MIYAMO БЕБЕ
Број На Модел На:
G1608-10
Ракавици Големина:
6M-3YEARS
Материјал:
Акрилик,Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал Состав:
Акрилик
Пол:
Бебе Момчиња
боја:
6colors
Големина:
6M-3YEARS
Функција:
топло
Сезоната:
Зима

Поврзани производи