9H 2.5 D 0.3 mm Мат Калено Стакло Целосно Покритие За iPhone 6 6s 7 8 Плус Матирано Екран Заштитник Заштитна Фолија за iphone X
Ново - 30 %

9H 2.5 D 0.3 mm Мат Калено Стакло Целосно Покритие За iPhone 6 6s 7 8 Плус Матирано Екран Заштитник Заштитна Фолија за iphone

Залиха
DEN 210.72
DEN 147.00
Износот:


9 H 2.5 D 0.3 mm Мат Калено Стакло Целосно Покритие За i Phone 6 6s 7 8 Плус Матирано Екран Заштитник Заштитна Фолија за iphone X
Производ Детали 1.Зајакнато ултра-тенок стакло со обична cambered површина, специјално дизајниран за Вашиот паметен телефон. 2.Одлична прозорецот екранот, високо ниво на транспарентност, висока чувствителност на допир. 3.Oleophobic слој : анти-отпечаток, анти-нафта, анти-киселина и анти-алкално и други загадувачи. 4.Површинска цврстина До 9 H, силна отпорност. 5.Задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација и совршен монтирање. 6.Експлозија-доказ, да се загрози-отпорни. Дури и ако скршен, тоа нема да поздравниот околу, многу побезбедно отколку други производи од стакло. Компатибилност : за iphone 6/6 S за iphone 6 плус/6 S плус Плаќање 1. Ние прифаќаме Alipay на Ali Express. 2. Можете да платите со користење на Visa,Mastercard,Western Union и Банкарски Трансфер 3. Сите плаќање се прифатени преку security уплатата ЗАЧУВАМ. Retury&Гаранција 1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Ali Express ID. Се врати превозот Надомест е да се плати од страна на Купувачот. 3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Меѓународни Купувачи-ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот's одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. За нас имаме profersional дизајн термин со богато искуство дипломиран инженер по дизајн поле. Во нашата фабрика во Шенжен град повеќе од 200 вешти мајстори се соберат производи во продуктната линија. Добредојдовте на нашата фабрика во посета. можете исто така да прикажете нашата фабрика webset. ние можеме да ви ги понудиме најдобрите производ со добар wholesales цена. Контактирајте со нас, Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.откако ќе ја прими,Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не'т биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Можете да не контактирате преку Ali Express порака и вашиот личен e-mail,Сите пораки(пораката) ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние добредојдовте во светот на купувачите и превозот во светот. За било какви Прашања,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,обично ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,ние ќе направиме се што е во моја моќ да им помогне на вас!

Декларираните карактеристики

Материјал:
Црна, Бела
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone SE,iPhone 8 Плус,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 7 плус,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
RONICAN
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Употреба:
Мобилен Телефон
Материјал:
Матирано Мат Калено Стакло
боја:
црна/бела
Карактеристики:
9H тврдост / 0.3 mm Дебелина / 2.5 D Radan
Функција:
Експлозија-Доказ,Отпечатоци-Доказ,Анти-Нула
Компатибилен Model1:
За iPhone 7 целосна покриеност Мат Матирано Калено стакло
Компатибилен Model2:
За iPhone 6plus целосна покриеност Мат Матирано Калено стакло
за iphone 6 мат калено стакло екранот:
за iphone 7 плус полна покрие мат калено стакло екран заштитник
мат стакло:
За IPhone 8 8 ПЛУС
НЕМА Отпечатоци мат стакло:
За iPhone X

Поврзани производи