Мијалник Чешми Побрзаа Анален Туш Туш Чистење На Главата Plug Enema Метал Анален Задник Приклучоци Секс Играчки
Ново - 12 %

Мијалник Чешми Побрзаа Анален Туш Туш Чистење На Главата Plug Enema Метал Анален Задник Приклучоци Секс Играчки

Залиха
DEN 666.24
DEN 586.00
Износот:

Специјална Понуда Побрзаа Анален Туш Туш Чистење Enemator Главата Plug Enema Метал Анален Почиста Задник Приклучоци Секс Играчки Ставка Опис : Материјал : метал Боја : сребро Лесно да се користи за максимална анален чистота. Мора да има додаток Безбедно да се користи со мазива Чисти далеку бактерии и го намалува ризикот од инфекции

Декларираните карактеристики

Тип:
Мијалник Чешми
Тапа Планината:
Распространета
Вентил Core Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Површински Третман:
Полиран
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Thermostatic Чешми
Стил:
Класичен

Поврзани производи