4 Основни Жица Слушалки Кабел Aaudio Core Океанот Кристал DIY Железо Единица UE сребрена жица за слушалка додатоци
Ново - 6 %

4 Основни Жица Слушалки Кабел Aaudio Core Океанот Кристал DIY Железо Единица UE сребрена жица за слушалка додатоци

Залиха
DEN 480.00
DEN 451.00
Износот:


4 Основни Жица Слушалки Кабел Aaudio Core Океанот Кристал DIY Железо Единица UE сребрена жица за слушалка додатоци
ве молиме внимание нашата продавница :
исто така, ќе имаме многу попуст во нашата продавница :
ние ќе понуда добра услуга и совршен производ.ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Должина:
1.2m
Тип:
Аудио Линија
Бренд Име:
QIGOM
Надворешниот Дијаметар:
4 core
Број На Модел На:
ue кабел
Пакет:
Пакет 1
Пол:
Машко-Машки
Примена:
Микрофон
Пакет:
No
оклопна:
Не-Заштитени
Конектор Б:
Џек
Функција:
Никој
Конектор A:
Џек
Пакување:
Polybag

Поврзани производи