Lisacmvpnel Нето Предиво Чипка Секси Жени Nightdress Шпагети Рака Длабоко V Со Подлога Женската Долна Облека
Ново - 40 %

Lisacmvpnel Нето Предиво Чипка Секси Жени Nightdress Шпагети Рака Длабоко V Со Подлога Женската Долна Облека

Залиха
DEN 878.88
DEN 528.00
Износот:


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
ГОЛЕМИНА БИСТА ШИРИНА ТЕЛО ДОЛЖИНА
М 88-94 CM 72 CM
L 94-100 CM 80СМ
XL 100-105 CM 82 CM Големината може да биде во 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерка . Бојата може да бидат малку различни, поради монитор . Ви благодариме за разбирањето !
МОДЕЛОТ СЕ ПРИКАЖЕ :

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
17037
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
lisacmvpnel
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи