QYPF 14.2 cm*10см Автомобил Стил Мајка Хокеј Спорт Мода Винил Автомобил Налепници Црна, Сребрена S2-0643
Ново - 41 %

QYPF 14.2 cm*10см Автомобил Стил Мајка Хокеј Спорт Мода Винил Автомобил Налепници Црна, Сребрена S2-0643

Залиха
DEN 75.84
DEN 45.00
Износот:


QYPF 14.2 cm*10см Автомобил Стил Мајка Хокеј Спорт Мода Винил Автомобил Налепници Црна, Сребрена S2-0643
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Вашиот налепница има 3 делови : Хартија за Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента 1 Исчистите површината каде decal ќе бидат инсталирани 2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. 3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. 4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. 5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Бидејќи фокус, па професионални

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
S2-0643
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
QYPF
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Објектот Висина:
10cm
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
14.2cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
Црна СРЕБРО.

Поврзани производи