5Yards Кристално Стакло Кристал Средување на Сребро Позлатен Исклучителна Rhinestones Синџир Декорација за Булчински Појас appliques да се Шие на
Ново - 8 %

5Yards Кристално Стакло Кристал Средување на Сребро Позлатен Исклучителна Rhinestones Синџир Декорација за Булчински Појас appliques

Залиха
DEN 2490.24
DEN 2291.00
Износот:


5 Yards Кристално Стакло Кристал Средување на Сребро Позлатен Исклучителна Rhinestones Синџир Декорација за Булчински Појас appliques да се Шие на
Боја : Јасно камен
Позлата боја : Сребрена
Ширина : 1.18 инчи
Пакување : 5yards= 4.57 метри Употреба : Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан Бесплатен превозот : CPAM(кина пост воздух mail ) или e Packet
Роуз злато
Сребро.
Ова е нашиот боја шема
Ако сакате да промените било бои
Ве молиме контактирајте ме пред да го поставите цел
УПОТРЕБА : Кристал метал копчето embellishments. Одлично за Свадба Декоративни и свадба фустани Декоративни Applique се Однесува на облека,букети,колачи,Бебе коса лента,лента и scrapbooks изгледа на.
Нашиот изложбен салон во Yi Wu Кина и Гуангжу во Кина
Нашата фабрика во Гуангжу во Кина
Пакување детали
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации .
3. Контактирајте со нас пред да замине негативните на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.
5 Yards Цвет облик Јасно Кристал Трим Првенство Синџир-Свадба се Облекуваат Applique Стакло Камен Decorationf за Појас Sash Торби за Чевли
5 Yards Цвет облик Јасно Кристал Трим Првенство Синџир-Свадба се Облекуваат Applique Стакло Камен Decorationf за Појас Sash Торби за Чевли
5 Yards Цвет облик Јасно Кристал Трим Првенство Синџир-Свадба се Облекуваат Applique Стакло Камен Decorationf за Појас Sash Торби за Чевли

Декларираните карактеристики

боја:
Сребро, Злато, злато се Зголеми, Хематит
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
HF-782
Обликот:
Лента
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Бренд Име:
CUIER
Декорација:
Свадба Костим Applique првенство синџир
Позлата Боја:
Сребро.
Употреба:
Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан
is_customized :
Yes
боја:
Кристално
Тип :
Јасно Синџир Rhinestones Applique
Пакување:
5 Метри
Тип На Производ:
Rhinestones Трим
Кристал Тип:
мотив кристал
Големина:
3 cm

Поврзани производи