PPG&PGG Нови Жените Мода AB Сјај Кристал Јака Шарени Кристал Буци Изјава Лигавче Ѓердани трговија на Големо
Ново - 27 %

PPG&PGG Нови Жените Мода AB Сјај Кристал Јака Шарени Кристал Буци Изјава Лигавче Ѓердани трговија на Големо

Залиха
DEN 746.88
DEN 545.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WCC0433
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
1-5 cm
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
PPG&PGG
накит стил:
ѓердан
боја:
како фотографии
Материјал:
Легура
клиенти логото:
на располагање
grender:
Жените
Потекло:
Yiwu,Кина
Повод:
Годишнина,Свадба,Забава,Подароци
ѓердан стил:
изјава ѓердан
is_customized:
Yes

Поврзани производи