Малку Luxury Designer Блескави Пеперутка Капка Обетки Сребрена Боја со Отвори CZ Дијаманти и Сини Камења Плоштадот Earring

Малку Luxury Designer Блескави Пеперутка Капка Обетки Сребрена Боја со Отвори CZ Дијаманти и Сини Камења Плоштадот Earring

Залиха
DEN 474.24
Износот:


Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит е уникатен.Романтични, слатка, луксузни, ретро, секој одразува расположението, од кои секоја се отелотворени во расположение, па совршено.
Ние се обрне внимание на функција накит чисто и романтични, повеќето од својот дизајн околу слатка мала жена мрзелива расположение, стил и различни неверојатно, додатоци.
Материјали кои се, исто така, се држат до една шема, дали тоа е во близина на природни или синтетички суровини едноставност блескавата кристалните зрнца, може да биде совршена комбинација на исто парче на накит.
ПРЕВОЗОТ :
1. Сите предмети ќе биде предаден, Од 2-7 дена по приемот на aliexpress.
2. На Следење на Број ќе се пополни во редоследот по пакет брод надвор. Превозот информации обично ажурирање во неколку Дена.
3. Бесплатно полнење на светот преку Воздух Mail порака , или E-пакет на услуги .Ние, исто така, поддршка на пратката од страна на EMS или DHL .
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, повеќето парцела ќе постигне најмногу земји во рок од 10 до 30 дена. Некои земји може да трае подолго.
Па ве молиме да не се отвори спор пред испораката. Ве молиме слободно контактирајте со нас, доколку објектите не дојдат, ние ќе го продолжи времето за испорака.
RETURE&EXCHANGE :
1,Ако имате било какви проблеми со накит,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе направиме се најдобро да ви помогне да го решите проблемот.
2,Неискористениот,неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање. Купувачи се одговорни за Враќање Превозот Надомест.
ПОВРАТНИ информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ни остават добар фидбек.
Сите добри повратни информации купувачот ќе добијат купон за да нема износот бараат ЗАБАВА.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Ана Неверојатен Дизајн на Накит е оригинална производителот, фабрика на модата накит,ние не дизајни и производство од себе е фабрика.
Таму ќе листа од најмалку 20 парчиња нови дизајни секој месец.
Сите накит направи во excellect квалитет.Особено за Подароци,или за youself како текот на денот носат накит,и трговија на големо цена за препродавач клиенти.
Најдете повеќето прекрасен накит во Ана Неверојатен Дизајн на Накит!

Декларираните карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ана Здивот Накит
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
AR-091
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Производителот:
Ана Неверојатен Дизајн На Накит
Earring Тип:
Fasion Dangle earring
Камења:
Јасно Циркони
Материјал:
купер
боја:
earring големина:
2.5 cm
Повод:
Популарни модни подарок
Производство:
Поседувате фабрика производи
Ако со Кутија:
Во Кутија.
Испорака на пакетот:
Во Плик

Поврзани производи