15 компјутери бесплатен превозот Златна боја шарм diy метал на месечината pendant за ѓердан&нараквици накит одлуки 26*21 мм 33122A
Ново - 9 %

15 компјутери бесплатен превозот Златна боја шарм diy метал на месечината pendant за ѓердан&нараквици накит одлуки 26*21 мм

Залиха
DEN 65.76
DEN 60.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
33122A
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Големина:
26*21 mm
Тежина:
1.7 g
боја:
Злато Позлатен
Пакет:
Коверти / Картон
Употреба:
diy накит
Место на Производство:
Кина. YiWu

Поврзани производи