10pcs FPC конектор 0.50 mm 0.020 24 PIN Дното Контакт Десен агол SMD ZIF Слајд Заклучување на Површината Планината
Ново - 5 %

10pcs FPC конектор 0.50 mm 0.020 24 PIN Дното Контакт Десен агол SMD ZIF Слајд Заклучување на Површината Планината

Залиха
DEN 93.60
DEN 89.00
Износот:


FPC конектор 0.50 mm 0.020" 24 Позицијата Десен агол SMD ZIF Слајд Заклучување на Површината Планината SMT PCB ре-проток лемење тип фиока
Дното Контактирајте
Нула Вметнување Сила
Теренот 0.50 mm
Површината Планината ре-проток Лемење
Хоризонталната
FPC Конектор
0.5 A/50 V
Пакет во рефус
За посебна цел количина, се Меша работите,ние ќе го созд продажба доведе линк за вас еднаш барање

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
FPCH2B05RA24-10
Бренд Име:
RTLECS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Производ:
FPC Конектор Дното Контакт
Теренот:
0.5 mm
Заклучување:
лизгајте го заклучите
Функција:
Хоризонталната

Поврзани производи