10Pcs Алуминиум Грејач Блок За E3D Volvano Печати ја Главата Топла Крајот Греење Блок 20x20x11.5 mm За 3D Печатач

10Pcs Алуминиум Грејач Блок За E3D Volvano Печати ја Главата Топла Крајот Греење Блок 20x20x11.5 mm За 3D Печатач

Залиха
DEN 441.60
Износот:


Модел : E3 D Volvano
Погоден млазницата : M6 Навој нишка
Големина на : 20*20*11.5 мм
Пакет листата :
10 Pcs Блок

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Загреан Блок
Број На Модел На:
20*20*11.5
Бренд Име:
ZANYAPTR

Поврзани производи