година Нови види Жени Мажи рака прстен Спортски Часовници Мода Екран на Допир за LED Дигитални часовници Силикони рака Фустан relogio feminino
Ново - 10 %

година Нови види Жени Мажи рака прстен Спортски Часовници Мода Екран на Допир за LED Дигитални часовници Силикони рака

Залиха
DEN 105.12
DEN 95.00
Износот:


2016 година Нови види Жени Мажи рака прстен Спортски Часовници Мода Екран на Допир за LED Дигитални часовници Силикони рака Фустан relogio feminino
Функција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : СИЛИКОНИ За полот : Мажи,жени Види движење : Електронски Материјал : силикон , Нерѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 22cm,дијаметар : 1.6 см, бендот ширина : 1.2 см Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 30 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Наврати : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види Одржување

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
sb6006
Бренд Име:
PINBO
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
16mm
Бендот Ширина:
12mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
6.5 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm

Поврзани производи