До 2015 Прекинувач за Заклучување од страна на Мајкл Мареј и Григориј Вилсон -Close-up магија Покер магија

До 2015 Прекинувач за Заклучување од страна на Мајкл Мареј и Григориј Вилсон -Close-up магија Покер магија

Залиха
DEN 95.52
Износот:


До 2015 Прекинувач за Заклучување од страна на Мајкл Мареј и Григориј Вилсон
ДЕМО: http : //v.youku.com/v_show/id_XMTM2 NDg1 Njkw MA==.html
Се пробие во ЗАКЛУЧЕНА i Phone. Да, навистина. Најдобар i Phone трик сме го виделе со милиони милји.
"Ќе научите како да се влезе во некој е ЗАКЛУЧЕН i Phone" -Григориј Вилсон
"Ова плаши $#@! надвор на луѓето."
Знаете дека предупредување етикета понекогаш се види? "За забавни цели"? Овој трик потребите дека СИТЕ над неа.. предизвика во погрешни раце. не се добри.
Не апликации може да се инсталира. Ова е вистински договор.
Тоа е вид на тајна те однесе до гробот со вас. Освен Мајкл Мареј не. Среќа нас : )
Кога го видов на почетокот на намалување на Кодот Прекинувач.. јас искрено не можев да верувам. Тогаш почнав да се добие параноичен бев гледаат црно хеликоптери следниве мене дома. Код Прекинувач границите на таен агент за обука. Тоа е вештина што можеби не сакаат луѓето да знаат што ги имаат.
Толку. ве молиме да не ни се во неволја. Бидете паметни. Како ќе го користите ова е крајот до вас. Сите можам да кажам е.. добро, ќе го претпоставам.. за забавни цели : )

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
боја:
Црвена
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups

Поврзани производи