Нови за lenovo Ideapad 100-15 B50-10 Долниот База Покрие Случај AP1HG000400

Нови за lenovo Ideapad 100-15 B50-10 Долниот База Покрие Случај AP1HG000400

Залиха
DEN 686.40
Износот:


Компатибилни Модели : Y50 C Z51-70 500-15
Делови листата :
Lcd Маска
Рамки
Горниот
Дното Случај
Слика
(Кликнете на сликата
да знаете повеќе)
Делови листата : Lcd Маска
Дното Случај
Lcd Капак(3 D)
Други
Слика
(Кликнете на сликата
да знаете повеќе)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
chau
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
100-15
Затворање Тип:
Не Патент
Тип:
Лаптоп Ракав
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Применливи модели:
100-15
Материјал:
PC+ABS
Гаранција:
90days
Состојба:
Нови

Поврзани производи