Трговија На Големо Обрачот Обетки 925 Sterling Silver Круг Обетки За Жените Високи Жена Луксузни Накит Обетки
Ново - 29 %

Трговија На Големо Обрачот Обетки 925 Sterling Silver Круг Обетки За Жените Високи Жена Луксузни Накит Обетки

Залиха
DEN 159.84
DEN 113.00
Износот:


Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без никел, Не алергиски! 100% Сосема Нов Earring Тежина : 5.80 g
Е inaid камен : Никој
1 - Ние брод од страна на Хонг Конг пост и Кина пост во целиот свет. 2 - Повеќе од $200, ние испрати express (EMS, DHL), треба 3 до 7 дена или така. 3 - Ние обично се користи рамна стапка од 2 дена испраќање на проектот или од Хонг Конг препорачана пошта потврда по Плаќање. Сите наши производи, е стандарден стан трошоците за превозот. Обично се потребни од 15 до 30 работни дена за испорака. Понекогаш обичаи и времето на проблемите со кои ќе се одложи неколку дена. Тоа може да биде повеќе од 30 дена. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или сугестии и треба било каква помош, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа. За нас : DOTEFFIL Накит е професионална мода Накит на компанијата во Шенжен, Кина. Ние сме победничка Десет години на дизајн и производство на искуства во оваа област. Многу висок квалитет уникатни модни Дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, и ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите Најдобри за вас. Ви благодариме! Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу 2)Што секогаш го понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Политика на враќање : Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DOTEFFIL
Обликотшема:
Круг
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
E123
Големина (Должина * Ширина):
4.10 cm
Материјал:
925 Sterling silver
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
925 Sterling Silver Hoop Earrings
Стил:
925 Sterling Silver Обрачот Обетки За Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
Количина:
1 пар
обетки стил:
топла нова мода обетки
Име на производ:
Фунта Сребрен Накит 925 Обрачот Обетки
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи