ИНДИЈА, Шри Ланка 3 Мулти Штекер Тип D Електрична Енергија Plug Патнички Адаптер

ИНДИЈА, Шри Ланка 3 Мулти Штекер Тип D Електрична Енергија Plug Патнички Адаптер

Залиха
DEN 230.40
Износот:


Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 62 x 58 x 38 (mm Индија/Шри Ланка тип D стандард на текст Со 3-Електрични места ви овозможи plug-in три електрични конектори одеднаш 1 универзална штекер + 1 ЕУ/САД штекер + 1 мулти штекер Прифати plug стил : ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, АУ, Швајцарија, Италија, Schuko, Германија, Индија, Кина..итн. повеќе од 150 земји. Електрични оценка - Максимум 250 V / 10 A CE означени Овој производ не конвертирате напон

Декларираните карактеристики

Тип:
ИНДИЈА Приклучок
Номинална Напон:
110-250V
Номинална Струја:
10A
Број На Модел На:
WDS-10BK
Заземјување:
Стандард Заземјување
Примена:
Комерцијални
Бренд Име:
Passvvell
Номинална Напон:
100~250V

Поврзани производи