20PCS за полнење За Motorola МОТО Z ИГРА XT1635 Z2 Игра Слушалка Звучници Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Звук Музика Игра Поправка Дел

20PCS за полнење За Motorola МОТО Z ИГРА XT1635 Z2 Игра Слушалка Звучници Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Звук Музика Игра

Залиха
DEN 383.52
Износот:


Опис :
A-100% висок квалитет.
B - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Јазик.
C - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите. Д - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
E-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Гласно Говорник /20 PCS

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
DDONG(电子设备)
Број На Модел На:
Z ИГРА XT1635
Компатибилен Бренд:
DDONG

Поврзани производи